Založeno 1947
logo

Deštníky Doppler

záruka kvality a spokojenosti

prodej širokého sortimentu kvalitních deštníků


Více než 70 letá tradice výroby deštníků

Značka Doppler je v sortimentu deštníků pojmem již od roku založení první výroby v roce 1947.
Deštníky Doppler jsou oblíbené jak v sortimentu základních cenových skupin, tak i v sortimentu luxusních produktů, na které si díky jejich vysoké kvalitě můžeme dovolit poskytnout garanci až 5 let.
Tyto deštníky také testujeme v aerodynamickém tunelu na zatížení větrem až do rychlosti 100 km/hod.Naši designeři připravují každý rok tři módní kolekce – základní celoroční sortiment, veselé a pestré jarní/letní vzory a na závěr roku podzimní/zimní motivy a barvy.

Doppler nabízí širokou škálu deštníků od skládacích (manuální, vystřelovací, plně automatické se samočinným otevíráním a zavíráním) po holové (manuální, vystřelovací), dále partnerské, závěsné či trekingové deštníky. Nabízíme rovněž velký výběr dětských deštníků v různých provedeních (od skládacích až po holové s automatickým otevíráním).

Důležitým sortimentem jsou i naše reklamní deštníky, které vyrábíme i pro renomované zákazníky jako je např. BMW, VW, Škoda Auto, Rolls Royce, Bentley. Naši vlastní evropskou výrobu pod značkou Doppler doplňují akční kolekce Derby deštníků a deštníky našich licenčních partnerů: S.Oliver, Aigner, Bugatti.

Sortiment deštníků zahrnuje:
- jakostní ruční výrobu v Rakousku
- import z Dálného Východu

Prohlédnout sortiment v e-shopu

Velkoobchod

Spolupráce s obchodními partnery je pro nás klíčová. Pokud provozujete kamennou prodejnu či e-shop a zaujala Vás naše nabídka, neváhejte, prosím, kontaktovat obchodní oddělení v Trhových Svinech nebo příslušného obchodního zástupce – rádi Vám sdělíme podmínky pro případné navázání obchodní spolupráce.

Více informaci pro velkoobchod

Další sortiment